Profesyonel Fotoğraf Çekim Hizmetleri


Kamera, yazılım ve diğer ilgili satıcılar, donanımlarının kullanımını daha kolay hale getirmeyi hedeflemeye devam ediyor. Ancak aynı zamanda yeni yetenekler eklemeye devam ettikçe, çoğu insan için kullanımı daha da zorlaştırıyor. Ayrıca, giriş için başka bir engel oluşturan profesyonel kalitede kamera donanımı edinmenin de ağır bir maliyeti var. Bu iki engel, profesyonel bir fotoğrafçı ihtiyacını karşılamaya devam ediyor.

Fotoğrafların kullanımından kazanılacak para varsa, profesyonel kalitede ekipman kullanan ticari fotoğrafçılık önemini koruyacaktır. Para söz konusu olduğunda, fotoğrafçılık profesyonel olmayanlara ve profesyonel olmayan donanıma bırakılamaz. Başarılı işletmeler ve başarılı insanlar bunu tam olarak anlıyor

Profesyonel fotoğraf çekimi önemlidir çünkü sürekli olarak başarılı bir rekabet enstrümanı olarak kullanılır. Kanıt, baktığınız her yerde. Herhangi bir günde, gerçek dünyadaki veya çevrimiçi pazarlama kampanyalarında yüksek kaliteli görüntüler kullanan sektör lideri markaların çeşitli örneklerini görebilirsiniz.

Profesyonel fotoğraf çekim hizmetleri için lütfen iletişime geçiniz.

Çekim örneklerimize buradan, hizmet alanlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.


Stüdyo Kiralama


Bursa’da bulunan kiralık stüdyomuz sizin ve müşterilerinizin rahat edebilmesi, keyifli zaman geçirebilmesi için özenle hazırlanmıştır. Set esnasında, sıcak ve soğuk içecekler tüketebileceğiniz bar alanımız; dinlenebileceğiniz köşemiz, şehrin batı bölgesi manzarası eşliğinde toplantınızı yapabileceğiniz terasımız bulunmaktadır.

Kiralamalar, günlük ücretlendirme ve talep olduğu taktirde ekipman desteği dahilinde yapabilmekteyiz. Işık şekillendiriciler, arka planlar, halka ışıklar, reflektörler, makyaj istasyonu, soyunma odası, giysi rafı ve fotoğrafçılık seansınızı stressiz hale getirmek için gereken tüm temel ekipmanlar mevcuttur. Yanınızda getirmeniz gereken tek şey kameranız…

Stüdyomuz kiralama saatinden 15 dakika önce açılmaktadır.

Stüdyo kiralama yada profesyonel stüdyo çekimi planlaması için lütfen iletişime geçiniz.

#bursakiralıkstüdyo

 

Neler Yapıyoruz?

Ürün Fotoğraf Çekimi


Hemen hemen her alanda uzmanlaşmış kadromuz ile mobilya çekiminden, kozmetik çekimine; gıda ambalaj çekimlerinden, tekstil çekimine kadar profesyonel fotoğrafçılık hizmeti vermekteyiz.

Satışını yaptığınız ürünlerin doğru sergilenmesi ve buna bağlı olarak da yüksek satış hacmine ulaşması için profesyonel ürün çekimi yaptırmanız şarttır. Doğru stüdyo ve doğru fotoğrafçı desteği size bu hususta büyük değer katacaktır.

Bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

İşinin ehli, profesyonel ürün fotoğrafçısıyla çalışmanın faydaları hakkında blog yazılarımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Moda Fotoğraf Çekimleri


Öncelikle moda fotoğrafçılığı ve tekstil ürün fotoğrafçılığı arasındaki farkı daha iyi anlayabilmek için buradan ulaşabileceğiniz blog yazımızı okunmanızı tavsiye ederiz.

“Moda fotoğrafçılığı” terimi, dünya çapında moda evleri tarafından tasarlanan toplu giyim, ayakkabı, parfüm ve diğer markalı ürünlerin yanı sıra, haute couture (özel dikim giysi) gibi moda öğelerinin tanıtımına ayrılmış bir tür güzel sanatlar fotoğrafçılığını tanımlar. Dünyanın en büyük fotoğrafçılarının çoğu tarafından uygulanan “moda fotoğrafçılığı”, yaratılan görüntüler faydacı bir işleve hizmet etmediğinden, uygulamalı bir sanattan ziyade öncelikle bir görsel sanat biçimi olarak görülmelidir. Ayrıca, 21. yüzyıl moda fotoğrafları – ana akım TV reklamları gibi – fiziksel bir üründen ziyade öncelikle bir markanın (yani bir konseptin) tanıtımıyla ilgilidir.

Bu bilgiler ışığında moda fotoğraçılığı alanında, ciddi ön hazırlıklar koşuluğuyla, belirlenen konseptler dahilinde çekimler gerçekleştirmekteyiz.

Bilgi ve fiyat almak için iletişime geçebilirsiniz.

 

E-Ticaret Fotoğraf Çekimleri


Bir e-ticaret perakendecisi olarak, ürünlerinizin fotoğraflarını çekmek için çok zaman ve çaba harcayabilirsiniz. Ancak bir telefon kamerası ve sınırlı donanımla en iyi sonuçları elde etmek zordur; İnternette benzer ürünleri karşılaştıran müşteriler, elinizden gelenin en iyisini yapmış olsanız bile, profesyonel bir fotoğrafçı tarafından tek çekim yapmayı tercih edebilir.

“Mükemmel kalitede e-ticaret ürün fotoğrafçılığı, bir marka imajını ve sattığınız ürünlerin algılanan değerini yükseltmek için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biridir”

Özellikle e-ticarette, marka prestijini ve ürün kalitenizi ortaya koyan ilk enstrüman kaliteli ürün fotoğraflarıdır.

E-ticaret fotoğraf çekimi için iletişime geçebilirsiniz.

Tanıtım Filmi ve Ürün Tanıtımı


Bir resim bin kelime söylüyorsa, bir video sizce ne yapar? Video incelemeleri giderek daha önemli hale geliyor ve e-ticaret mağazanız için odaklanmanız gereken bir şey.

Video incelemelerine ihtiyaç duymanızın en önemli nedenlerinden bazıları şunlardır:

Sosyal kanıt. İnsanların neredeyse %80’i ürün videolarının bir ürün satın alırken kendilerine daha fazla güven verdiğini belirtiyor! Diğer müşterilerden gelen videolar, potansiyel müşterilere ne satın aldıkları konusunda daha fazla güven verir; bu, ürünü her zaman önceden test edemediğiniz e-ticarette çok önemlidir.

İç huzur. Pek çok tüketici, ürünlerin internette gördüklerinden farklı görüneceğinden korkar. Aslında, çevrimiçi alışveriş yapanların %50’si bu korkuya sahiptir. Video incelemeleri, dinlenmeye yardımcı olabilir.

Etkileşim. Çoğu e-ticaret mağazası, görüntü ve estetik tasarım kalitesi ekleme konusunda gerçekten iyi bir iş çıkarıyor. Video artık fark atmayı sağlıyor. Tüketicilerin eski fotoğrafları atlaması daha kolaydır. İnsanların %33’ü videoyu izleyerek ürünler hakkında bilgi edinmek istiyor ve video incelemeleri bunu yapmayı kolaylaştırıyor.

Tanıtım filmleri ve hatta müzik klipleri hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

 
 


Stüdyo kiralama ve fotoğraf çekim fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

İletişim