Yemek Fotoğrafı Çekimleri


“Acıkmış bir insan için dikkat çekmek çok zor olmasa gerek. Fakat tok bir insanın aklında yer edebilmek maharet ister.”

Misafirlerinize sunmaya hazır olduğunuz bir birinden lezzetli yiyecek ve içeceklerinizin neden tercih edilmediğini, işletmenizin potansiyeline neden ulaşamadığını, daha fazla kitleye nasıl ulaşabileceğinizi bir işletmeci olarak düşünüyor olabilirsiniz.

Yemek fotoğrafçılığında; özenli çalışmaya, yaratıcı tasarıma, planlama ve kurgulamaya, stilistliğe ve en önemlisi deneyime ihtiyaç vardır.

Profesyonel fotoğraf çekimi ve tasarımı ile kaliteli görsel yaratmanın ön planda olduğu bu reklam alanında tüm detayları gözetip birlikte karar vererek, tecrübemiz ile planlamanızı gerçekleştirelim, favori yiyeceklerinizi ön plana çıkaralım, menünüzün içeriğini oluşturup tasarlayalım.

YEMEK ÇEKİMİ ÖRNEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!


Konsept Ürün Fotoğrafı Çekimleri


Ürün fotoğrafçılığında, diğer fotoğrafçılık dallarında olduğu gibi, ekipman ve ışık bilgisi, kompozisyon çalışması, konsept oluşturma gibi becerilerin gerekliliğinin yanı sıra tecrübenin de önemi ortaya çıkmaktadır.

Fotoğraflamada hedef, ürünün doğru şekilde ve albenili sunulması olduğu için kullanım amacı iyi belirlenip belli plan ve tasarım çerçevesinde çekimlerin gerçekleşmesi gerekmektedir.

Tanıtımına ihtiyaç duyduğunuz ürün veya ürünlerinizin kendine has, benzersiz görselleri olması sizi bir kaç adım daha öteye taşıyacaktır. Bugün başarılı firmaları incelediğimizde, bu alanda yapılan çalışmaların büyük ve kaliteli kapsamda olduğunu görmekteyiz.

İhtiyacınız ister web sayfanızın görsel zenginliğini arttırmak olsun, ister tasarlanacak katalog çalışması olsun, bir dergiye makale verecek de olabilirsiniz yada her hangi bir mecrada reklam çalışması yapacak olun. En nihayetinde tanıtımı yapılacak ürününüzün en çekici, en kaliteli ve en doğru şekilde gösterilmesi sizi ön plana taşıyacaktır.

ÜRÜN ÇEKİMİ ÖRNEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!


E-Ticaret ve Katalog Fotoğrafı Çekimi


İnternet üzerinden alışveriş yapacak, kataloğunuzu inceleyecek potansiyel müşterinizin, satışını gerçekleştirdiğiniz ürününüze dokunma, koklama yada temas etme şansı olmadığı için tüm yük görsellerin üzerinde olacaktır. Ürününüzü ne kadar kaliteli ve doğru tanıtırsanız, memnuniyet oranı ve satışlarınız o denli yükselecektir.

Bildiğiniz gibi e-ticaret sitelerinde ürünlerinizin satışını yapabilmek için ürün görsellerinizin, talep edilen belli başlı kriterlere uygun olması gerekmektedir. Aynı şekilde katalog tasarımında kullanılacak fotoğraflarınızın ve tüm görsellerinizin yeterli kaliteyi sağlıyor olabilmesi gerekmektedir. Deneyimli, profesyonel bir ekip ile gerçekleştirilen işler tatmin edici sonuçlar vermektedir.

Ürünlerinizin çekimi bir konsept dahilinde veya konseptsiz olsa da, işimizin en önemli kısmı olan doğru çekim teknikleri ve ışık okuma sağlanmadıktan sonra beklentilerinizin karşılığını alamayabilirsiniz.

Ekip çalışmasıyla ürün çekimlerinizi ve tasarımlarını, deneyimlerimiz eşliğinde birlikte oluşturup, satış ve reklam gücünüzü arttıralım.

Ayakkabı, Tekstil, Takı, Mobilya, Perde, Yemek ve bir çok sektörde
ÜRÜN ÇEKİMİ ÖRNEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!


Moda ve Portre Çekimi


Işık fotoğrafçılığın temelidir ve onu nasıl kullanacağını bilmek de özellikle tecrübeye dayanmaktadır. İcra edilen tüm fotoğrafçılık dallarının kendine has kuralları ve çalışmaları bulunmaktadır. Gerek ışığın kullanımı, gerek hikaye oluşturmak, gerek konsept tasarlamak gibi her biri her alan için farklılık arz etmektedir.

Moda fotoğrafçılığında da sadece doğru değerlerde fotoğraf çekebilmek yeterli olmadığı gibi hikaye üretebilmek, ne amaçla çekileceğini tespit edebilmek, güçlü iletişim kurmak, doğru ekipman seçimi ve plan oluşturabilmek, moda sektörünü takip edip güncel kalabilmek gibi özelliklere sahip olmak çok önemlidir.

Bu kriterler doğrultusunda, profesyonel hizmet anlayışı ile sizlerle çalışmaktan gurur duyacağımıza emin olabilirsiniz.

PORTRE VE MODA ÇEKİMİ ÖRNEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!


Video Çekimi


Hali hazırda,
reklam ve tanıtım filmi,
drone ile havadan çekim,
etkinlik,
ürün ve mekan tanıtımı gibi alanlarda verdiğimiz video hizmetlerini daha ileri kapsama taşıyabilmek ve prodüksiyon alt yapımızı güçlendirebilmek için çalışmalarımız devam etmektedir.

Fiyat teklifi alabilmek için iletişime geçebilirsiniz.


Bursa fotoğraf çekimi için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Bursa Fotoğrafçı, Ürün Çekimi, Ürün Fotoğrafçısı, Profesyonel ürün çekimi, e-ticaret fotoğraf çekimi, yemek çekimi, yemek fotoğrafçısı, profesyonel yemek fotoğrafçısı, yemek stilisti, takı çekimi, ayakkabı çekimi, mücevher çekimi, aksesuar çekimi, bursa profesyonel fotoğrafçı, istanbul profesyonel fotoğrafçı, çanakkale fotoğrafçı, izmir fotoğrafçı, eskişehir fotoğrafçı, reklam fotoğrafçısı, tekstil fotoğrafçısı, tekstil çekimi, mobilya çekimi, perde çekimi