HAKKINDA


86 yılında Bursa’da dünyaya geldi Mustafa Özelsancak. Lisans eğitimlerini turizm ve otel işletmeciliği ile birlikte halkla ilişkiler ve reklamcılık bölümlerinde tamamladıktan sonra 2009 yılından beri çeşitli turizm kuruluşlarında ve reklam ajanslarında görev almıştır.

Ailesinin özel günlerinde kullanmak üzere edindiği Zenit marka filmli fotoğraf makinası ile başladığı serüveni. Üniversite hayatının ilk yıllarından itibaren de, edindiği dijital fotoğraf makineleri ile gerek seyahatlerinde gerek aktivitelerde etkin kullanımıyla bugünkü deneyimine alt yapı oluşturmuştur.

Çocukluk döneminden beri meraklı olduğu, severek uğraştığı her dalda, kendini durmaksızın geliştirme arzusuna sahip olmuştur. Fotoğraflama uğraşları boyunca ise birçok eğitime katılmış, kulüplerde ve etkinliklerde etkin rol almış olması başarılı işlere imza atmasıyla sonuçlanmıştır.

Bugün ise, yıllardır kurduğu hayallerinin ilk aşaması olarak, profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla birçok köklü firmaya ve reklam ajansına, özellikle yemek, ürün, reklam ve katalog fotoğrafçılığı alanlarında hizmet sunmaktadır.

Tüm soru ve talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim